درباره ما

درباره ما

 

امروزه خدمات اینترنتی به عنوان روشی رایج، مطمئن و سریع شناخته شده است.استفاده از خدمات اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، باعث سهولت در انجام امور مختلف شده و افراد امکان بررسی آگاهانه در ارائه خدمات در زمینه های گوناگون را دارند. راه اندازی بخش خدمات تعمیر موبایل به عنوان تحول اساسی در زمینه خدمات اینترنتی و پیشتاز سرویس دهی مطمئن و امن تهمیر موبایل آنلاین برای متقاضیان محترم می باشد. تعمیر گوشی آیفون در تهران و تعمیرات گوشی سامسونگ در تهران از جمله خدمات پرمخاطب ما در این زمینه می باشد. 
مجموعه تکیز در سال 97 در حوزه خدمات تعمیر تلفن همراه در تهران و با هدف سامان بخشیدن به بازار خدمات تلفن همراه، فعالیت خود را آغاز نمود.دغدغه افراد از مشکلات ایجاد شده برای دستگاه تلفن همراه خود از یک سو و عدم اطمینان در استفاده از قطعات اصلی از سوی دیگر، مجموعه تکیز ضمن ارائه خدماتی با کیفیت، خلاء موجود در زمینه خدمات و تعمیرات موبایل را به نحوی مطلوب پر کرده است.مجموعه تکیز تلاش کرده است با ایجاد تناسب میان خدمات و نیازهای مشتری، هم در زمینه کیفیت تعمیرات و قطعات و هم در زمینه حفظ اطلاعات مشتری و ارائه سرویس دریافت و ارسال برای تعمیر سریع گوشی در تهران و سهولت در خدمات خود گامی بلند در این زمینه بردارد.
لازم به ذکر است تکیز ارائه دهنده خدمات تعمیر موبایل در محل در تهران  است که با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای با مدرک بین المللی و قطعات اصلی و OEM، گوشی مشتریان را در زمان و مکان مدنظرشان تعمیر می کند. وپس از مراجعه جهت تعمیر موبایل با گارانتی انجام میشود. تعمیر سریع گوشی در سریع ترین  زمان ممکن انجام خواهد شد و همچنین از تضمین قطعات استفاده شده و ضمانت تعمیرات موبایل اطمینان خاطر داشته باشید. 
در حال حاضر تعمیرات موبایل در تهران امکان پذیر می باشد و برای عزیزانی که ساکن شهرستان (خارج از شهر تهران) هستند فعلا این امکان وجود ندارد اما به زودی تدابیری برای این عزیزان هم اندیشه خواهد شد.
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تکیز | تعمیر موبایل در محل مشتری می باشد .