سه پرسشی که باید پیش از تعمیر آیفون از خود بپرسید

1399/06/03 تعداد بازدید: 280
سه پرسشی که باید پیش از تعمیر آیفون از خود بپرسید

 تعمیر آیفون 

می‌دانید چه چیزی از شکسته شدن صفحه آیفون هم بدتر است؟ اینکه تعمیرگاه آیفون شما را خراب کند یا اینکه کارایی‌اش را بسیار پایین بیاورد. تکیز به دنبال آن است که تعمیر آیفون شما به درستی و در همان مراجعه اول انجام شود.
در ادامه به ارائه مواردی می‌پردازیم که پیش از سپردن گوشی خود به تعمیرگاه باید از آن‌ها اطلاع داشته باشید:

1.مدت زمان ضمانت خدمات تعمیر گوشی آیفون چقدر است؟
در هنگام انتخاب تعمیرگاه، تنها به سراغ تعمیرگاهی بروید که از کیفیت قطعات و گارانتی تعمیر گوشی در آن اطمینان دارید. تکیز تمام قطعات و خدمات خود را به مدت 1 سال ضمانت می‌کند. حواستان به تعمیرگاه‌هایی باشد که مدت زمان ضمانت آن‌ها کمتر از 3 ماه است. کوتاه بودن مدت زمان ضمانت نشان‌دهنده این است که تعمیرگاه مورد نظر نسبت به کیفیت خدمات و قطعاتی که ارائه می‌دهد اطمینان کافی ندارد.
2.آیا تمام قطعات به صورت جداگانه مورد تست قرار گرفته و تایید شدهاند؟
ما در تکیز به صورت جداگانه کیفیت و کارکرد تمامی قطعات مورد استفاده را تست کرده و پس از تایید، آن‌ها را به دست تکنیسین‌های خود می‌رسانیم. در صورتی که قطعات مورد استفاده در یک تعمیرگاه از قبل ارزیابی نشده باشند، اولین باری که قطعه تست می‌شود در گوشی شما خواهد بود! این یعنی شاید لازم باشد پس از مدت زمانی کوتاه، برای تعمیر دوباره گوشی خود به تعمیرگاه مراجعه کنید.

3.قطعات مورد استفاده در تعمیرگاه؛ تقلبی و ارزان قیمت یا اصل و باکیفیت؟
تکیز فقط و فقط از قطعاتی با بالاترین سطح کیفیت استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که گوشی شما پس از تعمیر درست مثل یک گوشی نو کار خواهد کرد. ما هرگز از قطعات ارزان قیمت استفاده نمی‌کنیم. درست است که قطعات تقلبی معمولا ارزانتر هستند، اما استفاده از آن‌ها می‌تواند نتایج بسیار نامطلوبی در پی داشته باشد. با یک تعمیر ارزان قیمت به احتمال زیاد با چنین مشکلاتی مواجه خواهید شد: کاهش عمر باتری، تماس‌های رد شده، داغ شدن غیر عادی و خطرناک باتری، عدم پاسخگویی صفحه لمسی، پیکسل‌های مرده، و سایه‌ای صورتی رنگ روی صفحه نمایش که واقعا کار با گوشی را غیر قابل تحمل می‌کنند!

شما می‌توانید به منظور اطمینان از تعمیر صحیح گوشی خود، تکیز را انتخاب کنید تا با تعمیری باکیفیت، کارایی گوشی شما دوباره مانند روز اولش شود.

جهت استفاده از خدمات تعمیر تکیز یا دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید سری به وبسایت تکیز بزنید یا با شماره 021-72912 تماس بگیرید.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تکیز | تعمیر موبایل در محل مشتری می باشد .