درباره آیفون 12

1399/05/25 تعداد بازدید: 200
درباره آیفون 12

 

درباره آیفون 12
شرکت اپل پیشبینی کرده است که از آیفون 12 در سپتامبر و یا اکتبر سال 2020 رو نمایی شود. اما با توجه به شرایط موجود در دنیا به دلیل وجود covide_19 ،شایعات بسیار زیادی راجب رو نمایی آن در بازار وجود دارد. انتظار می رود که با توجه به نام گزاری آیفون های قبلی و آیفون 11 که در سال 2019 رونمایی شد، این سری از آیفون ها مشابه آن ها نام گزاری شود و به صورت iphon12 و iphone pro 12 در بازار عرضه گردد. با توجه به تغییرات همیشگی در گوشی ها ی اپل با برخی ازپیش فرض های تغییرات این مدل در زیر آشنا می شویم.
صفحه آیفون 12
انتظار می رود که این سری از گوشی ها در سه سایز inch-5.4 ,inch-6.7,inch-6.1 ساخته شوند. در سری 5.4 از آیفون پرو 11 فعلی هم کوچکتر است.در حالی که می توان گفت در 6.7 از آیفون پرو 11 هم بزرگتر است، در واقع می توان گفت سایز 5.4 اندازه آیفون 8 فعلی است. این آیفون ها از رده بالاتری از دوربین قرار دارند که دارای تنظیم سه گانه است، در حالی که مدل های قبلی دارای تنظیم دو گانه بودند. طبق مدل های قبلی شرکت اپل این سری از آیفون های 5.4 را کوچکترین آیفون اخیر اعلام کرده که بتوانند نیاز های مشتریانی با درخواست صفحه کوچکتر را بر طرف کنند.
در نتیجه این ها یک پیش نمایشی از صفحه یاین سری ساخته ند که بتوانیم در گوشی خودمان این مدل جدید را تست کنیم.
طراحی زیبایی آیفون 12
شرکت اپل با روش های جدید تراش از طراحی و تقسیم بندی پیچیده تری استفاده کرده است و دیزاین آیفون 12 را همانند آیفون 4 طراحی کرده است. این سری از آیفون از قاب فولادی زد زنگ ساخته شده اند که بین دو شیشه قرار میگیرد، یعنی هم در صفحه جلو شیشه است و هم در صفحه پشت شیشه قرار گرفته است. و لبه ی آن از استیل صاف ساخته شده و لبه ی گردی ندارد. ضخامت این سری هم اندازه 7.4 است یعنی می توان گفت کمتر از ضخامت فعلی آیفون 11 موجود در بازار است. می توان به عنوان پیش فرض گفته شود که ارتفاع بلندتری نسبت به آیفون 11 دارد و یک ارتفاعی بین آیفون sx و 8 دارد.
از مشکلات در این مدل با تزریق فلز در قاب، تاثیر منفی در انتقال فرکانس در آنتن دهی است که معتقدند این مدل از قاب این فرکانس را کاهش می دهد. شرکت اپل برای محافظت از شیار های داخلی از یاقوت کبود و شیشه خو استفاده کرده است. لازم به دذکر است که این سیستم هنوز مورد تایید قرار نگرفته و در حد یک فرضیه است. در کنار طراحی شبیه آیفون پرو و اندازه های آن خصوصیات دیگری که شامل موارد زیر می شود دارد:
• لنز های دوربین کمی بزگتر است.
• خطوط آنتن 5G .
• قسمت جایگذاری سیم کارت در سمت چپ منتقل شده است.
• یک اتصال دهنده آنتن در سمت چپ قرار گرفته است.
• یک قسمت بلندگو جدید در سمت راست ان قرار گرفته شده است.
• دکمه ی پاور کمی پایینتر از حد معمول آن قرار گرفته است.
• از دیگر شایعات میتوان راجب رنگ آن صحبت کرد که شامل یک رنگ آبی تیره می شود. ( از دیگر رنگ های آن آبی کمرنگ و بنفش و نارنجی کمرنگ است )

 

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تکیز | تعمیر موبایل در محل مشتری می باشد .