تصمیمات جدید شرکت اپل

1399/07/19 تعداد بازدید: 38
تصمیمات جدید شرکت اپل

تصمیمات جدید شرکت اپل
سازنده آیفون و مک خبری را در رویداد راه اندازی Apple Watch 6 و Apple Watch SE این هفته فاش کرد که یک مورد اصلی را در برخی از محصولات جدید خود حذف کرده است و خاطرنشان کرد که این اقدام گام دیگری در تلاش برای رفع نگرانی های زیست محیطی پیرامون محصولاتش است. این قسمت حذف شده آداپتور برق usb است . این بدان معناست که دستگاه های جدید Apple Watch که توسط این شرکت به بازار عرضه می شود، مانند گذشته دارای یک آداپتور برق USB همراه نخواهند بود.
سوال اینجاست که آیا شارژر USB اپل با ادامه فشارهای زیست محیطی خود ، این حرکت را گسترش می دهد تا برخی یا سایر محصولات خود را پوشش دهد یا خیر ؟ در ادامه به اطلاعاتی بیشتری در این مورد می پردازیم.
انتظار می رود این شرکت ماه آینده گوشی هوشمند بعدی خود ، آیفون 12 را با جدیدترین دستگاهی که برای اولین بار بدون آداپتور برق USB یا EarPods سیم دار بسته بندی می شود ، به بازار عرضه کند. این اقدام اپل به این معنی است که مشتریانی که به دنبال شارژر جدید یا جایگزین هستند باید مستقیماً از شرکت یا یکی از شرکای خرده فروشی تأیید شده خریداری کنند. این ممکن است یک گزینه گران قیمت برای برخی از کاربران باشد ، کابل شارژر مغناطیسی Apple Watch USB-C فعلی با قیمت 29 دلار / 29 پوند از فروشگاه آنلاین این شرکت و یک بارانداز شارژ مغناطیسی Apple Watch به شما 79 دلار / 75 پوند می دهد.
اقدامات شرکت اپل
شرکت اپل در ژوئیه سال 2020 اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2030 خنثی از کربن باشد. این شرکت مجموعه ای از اقدامات را برای کاهش اثرات زیست محیطی کل زنجیره تأمین و عملیات خود به عنوان بخشی از نقشه راه ده ساله برای کاهش 75 درصدی انتشار و توسعه راه حل های حذف کربن برای باقی مانده ردپای آن انجام بدهد.
شرکت اپل در حال حاضر از انرژی پاک برای تأمین انرژی امکانات جهانی خود استفاده می کند و تعهدات مشابه 70 تأمین کننده را تأمین کرده است. علاوه بر افزایش این رقم ، شرکت اپل طرح های محصولات کم کربن را توسعه می دهد ، طرح های بازیافت را معرفی می کند و نیازهای برق خود را کاهش می دهد.
بهبود اقتصاد دنیا
کمیسیون اروپا (EC)از کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواسته است تا رویکرد مشترکی را برای استقرار فیبر و خدمات 5G ایجاد کنند ، با این استدلال که اتصال می تواند به اتحادیه اروپا در بهبود اقتصادی خود در این شرایط ویروس کرونا کمک کند. مارگرت وراستاگر ، رئیس سیاست دیجیتال اتحادیه اروپا ، خواهان ایجاد "جعبه ابزاری" از بهترین روش ها تا 30 مارس سال آینده هستند.
نتیجه این امر باعث گسترش سریعتر شبکه های نسل بعدی در سراسر قاره می شود. به طور خاص ، اتحادیه اروپا کشورهای عضو را برای رفع موانع نظارتی و آزادسازی هماهنگ طیف برای اپراتورهای تلفن همراه می خواهد.

5G چیست؟

جوایز طیف هماهنگ با سرمایه گذاری 5G اتحادیه اروپا همراه با سایر اقدامات ، خدمات تلفن همراه مرزی را که به تحقق اهداف بازار واحد دیجیتال اروپا کمک می کند ، تضمین می کند. خدمات مرزی برای برخی از برنامه ها مانند تدارکات ضروری است و امکان استفاده از مقیاس را برای فروشندگان فراهم می کند.
کلام آخر
جالب است بدانید وراستاگر علاوه بر کمک به بهبودی اروپا پس از ویروس کرونا ، همچنین مزایای اقتصادی بلند مدت شبکه های 5G را که پیش از بروز همه گیری توسط این صنعت مورد تبلیغ قرار می گرفت ، تکرار کرد. وی افزود که 5G ، در کنار زمینه های دیگر مانند ابر رایانه ، همچنین در زمانی که این بخش کانون اختلافات بین المللی است ، به توانایی های فن آوری اتحادیه اروپا کمک می کند. وی گفت: "اتصال باند پهن و 5G پایه و اساس تحول سبز و دیجیتالی اقتصاد است ، صرف نظر از اینکه در مورد حمل و نقل و انرژی ، مراقبت های بهداشتی و آموزشی ، یا تولید و کشاورزی صحبت کنیم." بحران کنونی اهمیت دسترسی به اینترنت پرسرعت را برای مشاغل ، خدمات عمومی و شهروندان برجسته می کند ، اما همچنین سرعت بخشیدن به سرعت 5G را نشان می دهد. بنابراین ما باید بدون تأخیر بیشتر در جهت گسترش سریع شبکه همکاری کنیم.

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تکیز | تعمیر موبایل در محل مشتری می باشد .